Články a novinky

Aké bolo diskusné stretnutie s Ľudmilou Kolesárovou?

Tretie stretnutie Let´s Talk About ročníka 2017/2018 bolo už od začiatku organizované inak. Tému sme nevyberali len s pohľadom upriameným na hlavnú líniu celého ročníka – podpora a rozvoj podnikania, no aj s pohľadom na človeka – veď to tretie sme naplánovali na december. Spolu s Michalom Poppem sme si zároveň povedali, že predvianočné LTA by sme chceli čo najviac priblížiť aj nášmu HOUR – livému sloganu „Prinášať hodnoty“. Voľba hosťa pre tému MARKETING teda nemohla padnúť na nikoho iného ako na Ľudmilu Kolesárovú.

Aké bolo diskusné stretnutie s Róbertom Vlachom?

Diskusný večer s Róbertom Vlachom, zakladateľom portálu Na volné noze a autorom rovnomenného bestselleru bol úplne fantastický. Róbert je človek, ktorý má čítanie, zber informácií a ich zmysluplné odovzdávanie priamo v krvi. Viac ako 17 ročné skúsenosti s podnikaním na voľnej nohe pretavil vo svojej knihe do príjemne „čtivého návodu" ako uspieť.

Aké bolo diskusné stretnutie s Petrom Furmaníkom?

Je možné v roku 2017 ešte ušetriť na daniach a odvodoch? Takto znela hlavná a nosná téma prvého stretnutia cyklu diskusných stretnutí Lets Talk About organizovaných Michalom Poppem a spoločnosťou HOUR, na ktoré prišlo 56 poznania horlivých účastníkov.

back to top