Róbert Vlach Ako sa podniká na voľnej nohe?

Róbert Vlach

Robo je zakladateľ portálu Na volné noze a autor rovno-menného best-selleru. Na voľnej nohe pôsobí dlhých 18 rokov. O podnikaní rozpráva otvorene a priamo. Počas svojej dlhoročnej poradenskej kariéry videl mnoho úspešných aj neúspešných príbehov. Mnoho z nich uvádza ako príklady vhodné nasledovania. Mnohé ako príklady, ktorých sa treba vyvarovať. Stretnutím s ním sa vyvarujete mnohým slepým uličkám a naopak niektoré veci vám pomôže urýchliť.

Psát doporučení na Roberta je jako nosit sovy do Athén. Pomohl tolika podnikatelům a maká pro podporu volnonohářů natolik, že jej snad musí znát každý, kdo o podnikání byť jen chvíli přemýšlel. Pokud však mohu napsat i své osobní doporučení, pak tedy vězte, že: Vše, co jste slyšeli o jeho profesionálním přístupu, rozvoji komunity, hluboké znalosti problematiky a schopnosti naslouchat dříve, než promluví, aby to dávalo hlavu a patu, je pravda.

Petr Pouchlý (Court of Moravia)

Prečo sme Roba pozvali?

"Roba som prvýkrát stretol v roku 2007. Vtedy ešte mladé chalanisko, ktoré sa vrátilo z programátorskej eskapády v Španielsku. Vrátil sa však s jasnou víziou vytvoriť portál podporujúci podnikanie ľudí na voľnej nohe. S jasnou víziou združiť týchto ľudí do komunity, ktorá sa bude vzájomne poznať, stretávať a pomáhať si. S víziou propagovať samostatné podnikanie a pomáhať ľuďom, ktorí sa do neho pustia.

Pár rokov som o ňom nepočul, aby som potom zistil, že sa mu to všetko podarilo. Robo dnes patrí medzi najuznávanejších odborníkov v oblasti podnikateľského poradenstva v ČR. Desiatkam jednotlivcov a malých firiem pomohol so stratégiou, procesmi, definovaním značky či marketingu a ďalšími veľmi dôležitými vecami."

Michal Poppe

Čo sa na stretnutí dozviete?

  • najčastejšie chyby, s ktorými sa stretáva (nielen u začínajúcich) podnikateľov,
  • základy finančného riadenia a plánovania,
  • dôležitosť procesov a ich implementácie,
  • ako napísať knihu, ktorá sa stane okamžite best-sellerom,
  • ako sa stať jednou z najuznávanejších autorít vo svojom odbore

Ďalšie zaujímavé informácie

back to top