Work life & osobná produktivita
+
Vianočný večierok ZAIT 🎄

Florián Kevický (Ipesoft)

Kúpiť vstupenku
12. 12. 2023 Poštová, Žilina
Max. 60 účastníkov
Plodná diskusia
Komunita skúsených podnikateľov

Prečo prísť na diskusiu

o osobnej produktivite?

Cítite sa zavalení požiadavkami vašej práce? Máte pocit, že vám neustále dochádza energia a nedostávate dostatok oddychu? Je čas zvážiť dôležitosť rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom. Pripojte sa k nám v tejto diskusii a preskúmajte, ako môžeme dosiahnuť zmysluplnosť a osobný energetický manažment a zároveň zachovať zdravú rovnováhu v našich životoch.

🔍 Na čo sa môžete tešiť?

✨ Syndróm vyhorenia a jeho prevencia: Spoločne preskúmame, ako rozpoznať a predchádzať syndrómu vyhorenia a udržiavať optimálnu psychickú pohodu.

⚖️ Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom: Naučíme sa vytvárať zdravú rovnováhu medzi náročným pracovným tempom a osobným životom.

🌬️ Stratégie na zvládanie stresu: Získate nástroje a techniky na efektívne zvládanie stresu a udržanie kľudu v hektickom svete.

🎯 Definovanie dlhodobej osobnej vízie a cieľov: Spoločne si položíme otázky, ktoré vám pomôžu definovať jasné a zmysluplné ciele pre váš osobný a profesionálny život.

🕰️ Efektívna organizácia času: Zistíte, ako sa správne organizovať a využívať nástroje, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.

🚀 Nástroje na dosiahnutie rovnováhy: Spoznáte praktické nástroje a tipy na dosiahnutie rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom.

🤯 Keď nestíham – riešenia pre zaneprázdnených: Získate rady a stratégie, ako efektívne riadiť svoj čas v náročných obdobiach.

🌱 Stanovovanie merateľných cieľov: Naučíte sa, ako stanoviť ciele, ktoré sú nielen merateľné, ale aj motivujúce a napĺňajúce.

💼 Nastavenie flexibilného pracovného času: Získate tipy na nastavenie flexibilného pracovného času, aby ste dosiahli optimálnu rovnováhu medzi prácou a súkromím.

Dúfame, že na konci tejto diskusie každý získa cenný prehľad o tom, ako vytvoriť vyváženejší životný štýl.

Kto je Florián Kevický?

Pred príchodom do spoločnosti IPESOFT pôsobil v rôznych pozíciách vo vrcholovom manažmente spoločností SIEMENS a ATOS IT Solutions and Services. Bol tiež spoluzakladateľom žilinského klastra ZAIT. Florian Kevický má dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a riadenia spoločností. Jeho hlavnou úlohou je obchodný a technický rozvoj spoločnosti IPESOFT na lokálnom aj zahraničnom trhu.

Vo voľnom čase je vášnivým športovcom.

Čo zažijete?

Držíme si jasný formát podujatí
Stretneme sa 12. 12. 2023 na Poštovej
16.30
Registrácia
17.00
Moderovaná diskusia
18.00
Prestávka
18.30
Druhá časť diskusie V nej môžete klásť svoje otázky, prejdeme otázky zo Sli.do atď.
od 19.30
Vianočný večierok ZAIT Pre členov klastra ZAIT a účastníkov sa bude po diskusii konať večierok, ktorý sa uskutoční pred budovou pri stánkoch s punčom a ďalším občerstvením.
Max. 60 účastníkov

Len tak je možné naozaj diskutovať a stále má každý šancu zapojiť sa - kvalita diskusie a príjemná atmosféra sú dôležitejšia ako kvantita.

Poctivá príprava

Pred každou diskusiou si robíme hĺbkovú rešerš, všetko prejdeme s hosťom a vždy vopred zisťujeme, čo zaujíma účastníkov.

Plodná diskusia

Moderovaná diskusia medzi moderátorom a hosťom (cca. 45-60 min.). Potom prejdeme otázky účastníkov, u ktorých sa väčšinou diskusia rozbehne na plné obrátky.

Atmosféra

Po každej diskusii pokračujeme na neformálnom pive a pri dobrom jedle. Za tie roky nám vďaka tomu vznikla okolo diskusií fajn komunita

Komunita

Okrem zaujímavého rečníka spoznáte aj množstvo podnikateľov, ktorí riešia podobné témy ako vy.

Neváhajte, kúpte si vstupenku! Počet miest je obmedzený. Kúpiť vstupenku

Vstupenky na diskusiu

Cena zahŕňa vstup a občerstvenie.
TOP ponuka Pre jedného
55bez DPH
  • 1 vstupenka
  • poctivá príprava na každú diskusiu
  • možnost klásť otázky a diskutovať
  • neformálne posedenie s hosťami pri jedle

Časté otázky

Je lepšie sa opýtať, ako ostať ticho

Vy sa pýtate, my odpovedáme

Najčastejšie sa nás pýtate tieto otázky. Ak vás zaujíma niečo iné, kľudne nám napíšte alebo zavolajte. Najmä v deň diskusie je lepšie nám volať. Ďakujeme.

Kontaktujte nás

Parkovať môžete v neďalekom Auparku alebo OC Mirage.

Samozrejme, v cene vstupenky je aj občerstvenie - ovocie, sladké a slané pečivo.

Pri stornovaní účasti 6 dní (vrátane) a viac pred stretnutím, vám bude vrátených 100 % zaplatených peňazí alebo si môžete vybrať účasť na inom stretnutí.
Pri stornovaní účasti v čase 5 dní a menej pred stretnutím (deň stretnutia až 5. den pred stretnutím), prípadne ak sa stretnutia vôbec nezúčastníte, bude uplatnené 100% storno bez náhrady.

Ak ste nenašli odpovede na vaše otázky, kľudne nám napíšte alebo zavolajte.

Neváhajte, kúpte si vstupenku!

Počet miest je obmedzený!

Držíme jasný formát:

  • max. 60 účastníkov v publiku
  • poctivá príprava na každú diskusiu
  • moderovaná diskusia s hosťom
  • následne otázky účastníkov a diskusia s nimi
  • po diskusii neformálne posedenie pri jedle

Kúpiť vstupenku

Kontakujte nás

Radšej volajte, maily sú občas na dlho

Organizátor

eGram s.r.o
Lietavská Svinná 417, 013 11 Lietavská Svinná - Babkov